درباره ما

امروزه پیشرفت تکنولوژی و انرژی‌های تجدیدپذیر به‌جایی رسیده است که در تمامی زمینه‌ها، استفاده بهینه از انرژی و نوآوری در جایگاه نخست قرار می‌گیرد و سازمان‌ها و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که همگام با این پیشرفت در تمامی ابعاد سازمانی خود اعم از مشاوره، تولید، فروش، خدمات و به‌ویژه نگرش مدیریتی، تحول ایجاد نمایند.

دستیابی به تعادل میان محیط‌زیست، جامعه و اقتصاد به‌منظور برآورده ساختن نیازهای نسل حاضر، بدون لطمه وارد کردن به فرصت‌های نسل آینده برای حصول نیازهایشان، امری ضروری محسوب می‌شود. حصول توسعه پایدار به‌عنوان یک هدف، با ایجاد تعادل میان سه رکن پایداری میسر خواهد بود. انتظارات اجتماعی برای توسعه پایدار، شفافیت و پاسخگویی منجر به قوانینی سخت‌گیرانه و فشار روزافزون بر آلودگی‌های زیستی، استفاده ناکارامد از منابع، تغییرات آب‌وهوا، تضعیف اکوسیستم‌ها و گوناگونی‌های زیست‌محیطی شده است.

شرکت کیفیت سازان محیط

شرکت کیفیت سازان محیط برآن است در بسط و گسترش و به‌کارگیری دانش مديريت نوين سرآمد بوده و در توسعه قابلیت‌های مديريتي، دانشی و تکنولوژیکی خود و مشتريانش پيشرو و راهبر باشد. مأموریت اصلي این گروه اين است كه با درك صحيح از موقعيت مشتريان خود، تمامي مساعي خويش را در کمک به كشف قابلیت‌های كليدي ايشان بکار گرفته و آن‌ها را در دستيابي به منفعت نهفته در دل فرصت‌های محیطی‌شان ياري نمايد و با درک صحیح از شرایط محیطی، تمامی قابلیت‌های خود را در بهره‌برداری درست از فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسط مشتریان فعلی و آتی بکار گیرد. همچنین با تكيه بر دانش و تعهد منابع انساني خود، تحقيق و توسعه مستمر و توجه ويژه به فناوري روز، در ايجاد ارزش‌افزوده براي مشتريان خود، در هر کسب‌وکاری كه هستند، از هيچ كوششي فروگذار نكند.

گستره فعالیت‌های گروه تا آنجا كه بتواند به نحوي شايسته از عهده انجام تعهدات خود برآيد گسترش می‌یابد، همچنین تلاش می‌کند تا با تكيه بر مشتری‌گرایی، احساس مسئوليت و توجه ويژه در حوزه انرژی و كيفيت نهايي كار انجام‌شده،‌ موجبات خرسندي مشتريان، كاركنان، سهامداران و جامعه را فراهم نمايد. مشتري محوري، خود مديريتي، دانش‌محوری، شایسته‌سالاری، ارائه کیفیت برتر در کار، اعتماد متقابل، احساس مسئوليت، تلاش برای حفظ محیط‌زیست، تفكر خلاق و صداقت ارزش‌های محوري شرکت کیفیت سازان محیط می‌باشند.

گروه مهندسی بازرگانی آیریک به‌عنوان یک نهاد دانش‌بنیان و با تکیه بر سال‌ها تجربه متخصصین خود در زمینه بازرگانی، مهندسی و انرژی تلاش دارد با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متعهد و با ایجاد طرح‌های متمایز و ارائه راه‌حل‌هایی منطبق بر علم روز، ضمن نوآوری در انجام پروژه‌ها زمینه‌ای برای بالا بردن هرچه بیشتر سطح کیفیت، کاهش یا بهینه‌سازی مصارف انرژی، کاهش تولید کربن و گازهای گلخانه‌ای را ایجاد نماید. تمام فعالیت‌های ما بر پایه ایجاد رضایتمندی کارفرمایان، مردم و جامعه استوار است. اساس موفقیت این گروه طی سال‌های گذشته، توانایی در درک و تحلیل درست نیازهای آینده صنایع، شناخت تکنولوژی‌های روز دنیا و ارائه طرح‌های مناسب بوده است و همواره انتقال دانش فنی موردنیاز کشور و بومی‌سازی آن برای طراحی، اجرا و گسترش پروژه‌ها در صنایع کشور را هدف خود قرار داده است.

این گروه با هدف ارائه خدمات مطلوب و یکپارچه در صنایع کشور در بخش‌های مختلف انرژی شامل تولید، انتقال و مصرف، طراحی، تأمین تجهیزات، نظارت و بهره‌برداری از سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، مشاوره و آموزش سیستم‌های مدیریتی مشغول به فعالیت می‌باشد.

شرکت کیفیت سازان محیط

شرکت کیفیت سازان محیط به‌عنوان بازوی اجرایی گروه مهندسی بازرگانی آیریک سابقه انجام پروژه‌های متعدد مهندسی در کلیه مراحل اجرای پروژه به‌صورت متمرکز شامل مطالعات،طراحی، نظارت و بهره‌برداری را دارد.

از جمله زمینه‌های خدمات ارائه شده که بخشی از فعالیت‌های این شرکت را در بر می‌گیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

این گروه در هر مقطع از زمان و بنابر نیاز کشور و کارفرمایان خود، کارشناسان و گروه‌های زبده در زمینه‌های گوناگون مهندسی را به خدمت گرفته است تا بتواند در انواع پروژه‌های بزرگ صنعتی حضور فعال و مؤثر داشته باشد.

اعضاء این شرکت گرد هم آمده‌اند تا با اتكا به خداوند متعال و توجه ويژه به مفهوم خدمات مشاوره، تأمین و اجرا به‌عنوان يك خدمت تخصصي مفيد كه با ايجاد ارزش‌افزوده براي مشتري همراه می‌باشد، شريك داناي مشتريان خود در زمينه مدیریت انرژی و شناخت انرژی‌های تجدیدپذیر با در نظر گرفتن توجیهات اقتصادی و رفع موانع موجود از طریق روش‌های علمي و تجربي باشند.

ازاین‌رو است كه در جمع منابع انساني شرکت، تركيبي از نيروهاي دانشگاهي و مديران اجرايي در فضای سرشار از اعتماد، صداقت و مشاركت به ارائه خدمت مشغول‌اند. ما اعتقاد داريم فرآيند همکاری يك فعاليت دوطرفه و مشاركتي است كه در یک‌سو، کارفرما و در سوي ديگر پیمانکار و مشاور قرار دارد و در این فرآيند بايد دو طرف آماده باشند تا تلاش مشتركي به عمل‌آورده و بتوانند شرايط مطلوب را بسازند. يادمان باشد

همه ما در برابر آينده مسئوليم!